Wengo

Uzaktan danışmanlıkta 1 numara

Denis Era

Denis Era

Psikolojik Danışman ve Rehber

Yeni

% 100
pozitif yorum


Öncelikle herkese merhabalar! Ben bütüncül anlayışı seviyorum. Bireylerin içinde yaşamış olduğu çevre, kültür, inanç, değer ve gerek biyolojik gerekse de psikolojik gerçekliği ile kabul etmeyi ve değerlendirmeyi kendime daha uygun buluyorum. Otoriter bir tutum yerine kişinin kend


Profilin devamını görüntüleDenis Era uzmanımız için müşteri görüşlerimiz

Verdiğim toplam 6 görüşme hizmeti için 2 yorum aldım. Hizmetlerimin %100 'Çok iyi' veya 'iyi' olarak değerlendirilmiştir.

Müşterilerimizin Görüşleri

Çok tatmin oldum

Tatmin oldum

Orta

Memnun değil

2

0

0

0


Seçiniz:

Her anlamda harikasınız denis abicim

Neredeyse bir senedir denis abiyle konuşuyorum tanıyanlar bilirler fal bölümündede hisleri çok kuvvetli ve söylediklerini yaşıyorum kesinlikle şimdi piskoloji alanındada bizlere yardımcı olmaya çalışıyor çok sevindim gerçekten bu bölümle ilgili denis abiyle konuşabilmekte ayrı güzel oldu benim için kendisi her anlamda piskolojinizi anlayabiliyor ve birçok yöntem öneriyor kesinlikle çok başarılı yönlendirmesi tavsiyeleri gerçekten o kadar doğru ki bu alanda da denis abiyle konuşabildiğim için çok seviniyorum iyiki böyle birşey yaptınız iyiki varsınız şimdi sizinle bu alanda konuşabildiğim için de çok şanlıyımm herkese tavsiye ederim kesinliklee ve her konuda yanımda olduğun için çok teşekkür ederimm denis abicim sizi çok seviyorum:)))

Yorumu yazan müşterimiz - crncyln, 08/01/2019 tarihinde

Teşekkürler 😊

Denis Bey tek kelime ile müthiş . Sizi sizden çok daha iyi anlayan kalitesi bilgisi ile yolunuza ışık tutacak harika bir rehber . Mutlaka arayınnn pişman olmazsınız 😇😇 iyi ki tanıştık sizinle

Yorumu yazan müşterimiz - burca45, 29/10/2018 tarihinde


Denis Era uzmanımızın ajandası

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil

17:00 - 24:00

0:00 - 17:00

Bugün uygun değil

Bugün uygun değil
Denis Era uzmanının profili

Psikolojik Danışman ve Rehber - 8 yıl deneyim

Öncelikle herkese merhabalar! Ben bütüncül anlayışı seviyorum. Bireylerin içinde yaşamış olduğu çevre, kültür, inanç, değer ve gerek biyolojik gerekse de psikolojik gerçekliği ile kabul etmeyi ve değerlendirmeyi kendime daha uygun buluyorum. Otoriter bir tutum yerine kişinin kendini değerli ve önemli hissettiği bir ortamda eşitlikçi (egaliter) bir tutumu yeğliyorum. Her insanın kendi inanç değer ve yönelimleri vardır ve farklıdır. Koşulsuz bu değerlere saygı ya inanıyorum. Akıl vermek, eleştirmek, nasihat çekmek, kınamak, istihza etmek ve yargılamak en uzak durduğum şeylerdir. Bunların yerine danışanın sorununun farkına varmasını ve onu çözüme götürecek farklı seçeneklerden veya farklı yollardan haberdar olmasını sağlamaya inanıyorum.

Kurulabilecek terapötik iletişim ile danışan kendi sorunlarının çözümlerini aklında çözecektir.


Diplomalar

İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Psikoloji Yüksek Lisansı2022 - MyBestPro - 75 rue d'Amsterdam - 75008 Paris, FRANCE