İyi yaşam danışmanlığı

Telefondan Psikolog:

Bazı problemler yaşıyorsunuz ve kimi zaman üstesinden gelmekte güçlük çektiğinizi mi düşünüyorsunuz? Bu sorunların çözümünde bir psikoloğun veya terapistin desteğine ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz! Psikologlarımız ihtiyaç duyduğunuz sürece yanınızda olup, sorunlarınızı çözmenize yardımcı oluyor.  

Sitemizden ilk kez bir psikoloğa danışacak iseniz tebrikler! Hoş geldin promosyonumuzla ilk 10 dakikası sadece 1 €'dan psikologlarımıza danışabilirsiniz. Tıkla, hemen keşfet. 

Hemen psikoloğunuzu arayın.

Büşra Akdeniz

Psikolog Büşra Akdeniz

Astrocenter'da yeni

Büşra Akdeniz
Psikolog Büşra Akdeniz

Ezgi Uygun

Psikolog Ezgi Uygun

Astrocenter'da yeni

Ezgi Uygun
Psikolog Ezgi Uygun

Çağda Çakır

Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı

Astrocenter'da yeni

Çağda Çakır
Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı

Berfin Yapa

Uzman Klinik Psikolog

Astrocenter'da yeni

Berfin Yapa
Uzman Klinik Psikolog

Telefonla Psikolog: istediğin yer ve zamanda!

Psikolog ile yapılan görüşmenin illa sıkıcı bir ofiste, kanepe üzerinde uzanarak mı yapılması gerekiyor? Hiç de bile!

Danışanın ve psikoloğun yüz yüze olması zorunlu değildir ve yeni teknolojilerin yaşamı kolaylaştırdığı bir zamanda bizim için bir psikoloğa telefonla danışmak da aynı derecede etkilidir.

Giderek yoğunlaşan iş çizelgeleri, aile ve sosyal hayat derken düzenli olarak bir psikoloğa danışmak daha da imkansız hale geliyor. Oysa telefonla psikoloğa danışmada, günü ve saati belirlemek tamamen sizin inisiyatifinizdedir.   

Tek yapmanız gereken, konuşmayı gerçekleştirmek istediğiniz yere gitmek (ev, sahil, bahçe), rahatlamak ve psikoloğunuzu aramak.

 

Bu psikologlar kimlerdir?

Psikologlarımız nitelikli ve diplomalarını edindikten sonra uzun yıllar alanlarında deneyim kazanmış psikologlardır. Peki onların herhangi bir muayenede danışmanlık veren psikologdan farkı nedir? Psikologlarımız sadece günümüzün teknolojisini seven ve bunu iş ortamına da yansıtmak isteyen uzmanlardır.

Telefonla bir psikoloğa danışmak bana nasıl yardımcı olabilir?

Telefondan bir psikoloğa danışmanın avantajı özellikle kendinizi daha rahat ifade edebilmenizdir. Ofis ortamında gerilmeden, yargılayıcı bakışlarla karşılaşma korkusu olmadan psikoloğunuzla istediğiniz her konuyu konuşabilme özgürlüğüdür.

Size özel kampanyamızla, uzman psikolog ve terapistlere ilk 10 dakikası sadece 1 €'dan konuşabilirsiniz. 10 dk sonrasında dakika başına 1.50 €'dan ücretlendirilme yapılacaktır. Danışanlarımız bu promosyonu sadece bir defa kullanabilirler. Bu promosyon, başka bir promosyonla beraber kullanılamamaktadır. Yurtiçinden arayan danışanlarımız hiçbir şekilde telefon fatura ücretine tabi tutulmazlar. Yurtdışından arayan danışanlarımız ise cep telefonu kullanmaları halinde dakikası 0,20€ ek ücrete tabi tutulurlar.

Blog


Telefondan Psikoloğun Avantajları


Seans Ücretleri


Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.