İyi yaşam danışmanlığı

İş Stresi

Psikologlarımız bir telefon uzağınızda.

İşyerinde stresle baş etme: Psikologlarımız sizinle

Hız, verimlilik, analizler, kar oranları, müdürlerimiz, bizi günden güne daha fazla boğan iş hayatındaki birçok baskı...

Bir sabah uyandığımızda, tükenmişlik yavaş yavaş ama kesin bir şekilde kendini göstermeye başlayabilir. Uzman psikologlarımız, çok geç olmadan sorunun farkına varıp çözüm bulmanızda yardımcı oluyor.

Online Psikologlarımız:

 

Büşra Akdeniz

Psikolog Büşra Akdeniz

Astrocenter'da yeni

Büşra Akdeniz
Psikolog Büşra Akdeniz

Ezgi Uygun

Psikolog Ezgi Uygun

Astrocenter'da yeni

Ezgi Uygun
Psikolog Ezgi Uygun

Çağda Çakır

Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı

Astrocenter'da yeni

Çağda Çakır
Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı

Berfin Yapa

Uzman Klinik Psikolog

Astrocenter'da yeni

Berfin Yapa
Uzman Klinik Psikolog

İşyerinde stres ve dikkat etmeniz gereken belirtiler:

İş dünyası giderek değişiyor, birkaç yıldır “her zaman daha fazla, her zaman daha iyi, her zaman iş için müsait olma” çağına girdik. Bu performans yarışında strese bağlı fiziksel veya psikolojik rahatsızlıklar yaşama durumu giderek artıyor. Peki bu rahatsızlıkların belirtileri nelerdir?

Psikolojik ve fiziksel belirtiler: Uyku bozukluğu, sırt ve boyun ağrıları, yoğun baş ağrıları, ani duygu ve davranış değişiklikleri

Bu belirtilere sahipseniz, bir uzmana danışmalısınız.

 

Tükenmişlik sendromu nasıl önlenir?

Gittikçe daha sık duyduğumuz tükenmişlik sendromu en çok da yoğun bir iş temposuna sahip kişilerde kendini gösteriyor.

Sözlü taciz, stres, ulaşılamaz hedefler koyan müdürler, günlük hayatınızı cehenneme çeviren sebepler ne olursa olsun, tepki vermelisiniz.  

Her şey denge ile ilgili: kendinize zaman ayırın, dışarı çıkın, spor yapın, kişisel alanınızı yaratın ve bunu koruyun. Uzman bir psikologdan yardım almaktan çekinmeyin.

Acılarınızı ve yaşadıklarınızı sözlü olarak belirtmek, çözüm bulmak için atacağınız ilk adımdır.

Psikologlarımız zorluklarınızın üstesinden gelmenize, yeni çıkış yolları bulmanıza bulmanıza ve size zarar veren çevrenizdeki  toksik davranışlardan uzak durmanıza yardımcı olacaktır.

Size özel kampanyamızla, uzman psikolog ve terapistlere ilk 10 dakikası sadece 1 €'dan konuşabilirsiniz. 10 dk sonrasında dakika başına 1.50 €'dan ücretlendirilme yapılacaktır. Danışanlarımız bu promosyonu sadece bir defa kullanabilirler. Bu promosyon, başka bir promosyonla beraber kullanılamamaktadır. Yurtiçinden arayan danışanlarımız hiçbir şekilde telefon fatura ücretine tabi tutulmazlar. Yurtdışından arayan danışanlarımız ise cep telefonu kullanmaları halinde dakikası 0,20€ ek ücrete tabi tutulurlar.

Blog


Telefondan Psikoloğun Avantajları


Seans Ücretleri


Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.