İyi yaşam danışmanlığı

Sorularınız mı var?

Psikologlarımıza yazılı olarak ulaşabilirsiniz.

E-maille Psikolojik Danışma:

Stres, kaygı, depresyon, uyku bozuklukları… Kötü düşünceler ve karamsarlık bizi içine çektiğinde psikolojik destek almamız gerekebilir. Sebebi ne olursa olsun, psikologlarımız mailinizi dikkatlice okuyup, problemlerinizi aşmakta ve zorlukların üstesinden gelmekte yardımcı olacaklar.

Maille danışmanlığınız sırasında durumunuzu olabildiğince ayrıntılı olarak açıklamalısınız. Yazarken zaman ayırın, rahat olun ve kelimelerin sansürsüzce kayıp gitmesine izin verin. Kendinizi sansürlemeyin, güvende olduğunuzu bilin.Seçtiğiniz psikolog 24 saat içinde size cevap verecektir.

Sorularınızı yazılı olarak bir psikoloğa sorun: 

 

Büşra Akdeniz

Büşra Akdeniz

Psikolog Büşra Akdeniz

Yeni

Çağda Çakır

Çağda Çakır

Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı

Yeni

Ezgi Uygun

Ezgi Uygun

Psikolog Ezgi Uygun

Yeni

Berfin Yapa

Berfin Yapa

Uzman Klinik Psikolog

Yeni

Bir psikoloğa e-posta yoluyla danışmak size sıra dışı veya riskli gözüküyor mu? Günümüz teknolojisiyle, danışan ve psikolog online danışmanlık giderek daha avantajlı ve faydalı bir hal almaktadır.

 

Mail yoluyla psikoloğa yazı sormanın avantajları:

 Üzerimize çevrilen bakışlar olmadan kendimizi ifade etmekte daha özgürüz. Konuşmak, yaşanılanları anlatmak daha kolay. Özellikle de agorafobik, utangaç ve endişeli danışanlar yazılı psikolojik yardımın faydasını görüyor.

Aynı zamanda, bazı derin acıları konuşarak ifade etmek çok zor olsa da, yazılı olarak bu ilk adımı atabiliriz. Bu kesinlikle bir psikanaliz veya terapi değildir; fakat iyileşmeye ve iyi hissetmeye giden yolda atılan ilk adımdır.

 

Mail yoluyla  bir psikoloğa danışmak hem gizlilik hem de güven açısından giderek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için attığınız ilk adımdır.

 


Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.