Wengo

Uzaktan danışmanlıkta 1 numara

Sorularınız mı var?

Psikologlarımıza yazılı olarak ulaşabilirsiniz.

E-maille Psikolojik Danışma:

Stres, kaygı, depresyon, uyku bozuklukları… Kötü düşünceler ve karamsarlık bizi içine çektiğinde psikolojik destek almamız gerekebilir. Sebebi ne olursa olsun, psikologlarımız mailinizi dikkatlice okuyup, problemlerinizi aşmakta ve zorlukların üstesinden gelmekte yardımcı olacaklar.

Maille danışmanlığınız sırasında durumunuzu olabildiğince ayrıntılı olarak açıklamalısınız. Yazarken zaman ayırın, rahat olun ve kelimelerin sansürsüzce kayıp gitmesine izin verin. Kendinizi sansürlemeyin, güvende olduğunuzu bilin.Seçtiğiniz psikolog 24 saat içinde size cevap verecektir.

Sorularınızı yazılı olarak bir psikoloğa sorun: 

 

Merve Kavak

Merve Kavak
Yeni
Uzman Psikolog
6

Gülcan Uyan

Gülcan Uyan
Yeni
Psikolog Gülcan Uyan
10

Büşra Akdeniz

Büşra Akdeniz
Yeni
Psikolog Büşra Akdeniz
10

Çağda Çakır

Çağda Çakır
Yeni
Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı
10

Denis Era

Denis Era
% 100
pozitif yorum
Yeni
Psikolojik Danışman ve Rehber
10

Ezgi Uygun

Ezgi Uygun
Yeni
Psikolog Ezgi Uygun
10

Berfin Yapa

Berfin Yapa
Yeni
Uzman Klinik Psikolog
10

Deniz Kan

Deniz Kan
Yeni
Psikolojik Danışman ve Rehber
10

Bir psikoloğa e-posta yoluyla danışmak size sıra dışı veya riskli gözüküyor mu? Günümüz teknolojisiyle, danışan ve psikolog online danışmanlık giderek daha avantajlı ve faydalı bir hal almaktadır.

 

Mail yoluyla psikoloğa yazı sormanın avantajları:

 Üzerimize çevrilen bakışlar olmadan kendimizi ifade etmekte daha özgürüz. Konuşmak, yaşanılanları anlatmak daha kolay. Özellikle de agorafobik, utangaç ve endişeli danışanlar yazılı psikolojik yardımın faydasını görüyor.

Aynı zamanda, bazı derin acıları konuşarak ifade etmek çok zor olsa da, yazılı olarak bu ilk adımı atabiliriz. Bu kesinlikle bir psikanaliz veya terapi değildir; fakat iyileşmeye ve iyi hissetmeye giden yolda atılan ilk adımdır.

 

Mail yoluyla  bir psikoloğa danışmak hem gizlilik hem de güven açısından giderek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için attığınız ilk adımdır.

 


2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE