İyi yaşam danışmanlığı

Huzurlu Bir İlişkiye Adım

Hemen psikologlarımıza danışın.

İlişki ve Çift Terapisi: 

İlişkiler her zaman mutlu, huzurlu ve sakin ilerleyemiyor. Bazı dönemler şüphe, kıskançlık, endişe ilişkinizi mahvedebilir. İlişkinizin kritik bir dönemde olduğunu hissediyor ve sorunlarla başa çıkamıyor musunuz? İlişkideki kriz dönemlerini aşmak ve kalıcı çözümler bulmak için bir ilişki terapistine danışmaya ne dersiniz?

Online Psikologlarımız:

Büşra Akdeniz

Psikolog Büşra Akdeniz

Astrocenter'da yeni

Büşra Akdeniz
Psikolog Büşra Akdeniz

Ezgi Uygun

Psikolog Ezgi Uygun

Astrocenter'da yeni

Ezgi Uygun
Psikolog Ezgi Uygun

Berfin Yapa

Uzman Klinik Psikolog

Astrocenter'da yeni

Berfin Yapa
Uzman Klinik Psikolog

Çağda Çakır

Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı

Astrocenter'da yeni

Çağda Çakır
Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı

Partnerinizle sorunlar yaşıyorsunuz, ne yapmalısınız?

İlişkideki sorunlar her zaman bir döngünün sonunda ortaya çıkar: yeni projeler, çocuk, ev… Bu geçiş dönemlerinde geçmişte yapılan seçimler iki taraftan da sorgulanıyor. Eşinizle bu dönemlerde yaşadığınız iletişim sorunları, her şeyi daha kötü hale getirebilir. Bazı problemleri dile getirmek istemeseniz de bunları eşinizle açıkça konuşmak ikinize de yardımcı olacaktır.

İlişki sorunları aşılmaz sorunlar değildir; ama bu sorunların aşılmasını kolaylaştırmak için sabırlı ve güçlü olmanız gerekmektedir.

 

Neden bir ilişki terapistine danışılmalı?

Bir terapistle görüşmek hem bireysel hem de çift açısından yaşanılanları diğer kişinin gözünden görmek için çok faydalıdır. Çift bu terapi sayesinde sorunları tanımlar ve aynı sıkıntıların tekrarlanmasını önlemek için bir adım atmış olur. İyi bir destekle ilişkinizin zaman zaman içinden geçtiği bu kriz döneminden kurtulabilirsiniz.

 

Size özel kampanyamızla, uzman psikolog ve terapistlere ilk 10 dakikası sadece 1 €'dan konuşabilirsiniz. 10 dk sonrasında dakika başına 1.50 €'dan ücretlendirilme yapılacaktır. Danışanlarımız bu promosyonu sadece bir defa kullanabilirler. Bu promosyon, başka bir promosyonla beraber kullanılamamaktadır. Yurtiçinden arayan danışanlarımız hiçbir şekilde telefon fatura ücretine tabi tutulmazlar. Yurtdışından arayan danışanlarımız ise cep telefonu kullanmaları halinde dakikası 0,20€ ek ücrete tabi tutulurlar.

Blog


Telefondan Psikoloğun Avantajları


Seans Ücretleri


Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.