İyi yaşam danışmanlığı

Aile hayatınızda sorunlar mı yaşıyorsunuz?

Aile Terapisi

Ailende sorunlar yaşıyorsun ve aradığın uyumu bulmak için ne yapacağını bilmiyor musun? Belki de, ailevi sorunlarınızı çözmek için bir psikologla görüşme ihtiyacı hissediyorsunuz fakat emin olamıyorsunuz. Bu durumda, uzman psikologlarımızın birinden randevu almanızı öneririz.

Uzman psikologlar aile problemlerinizi çözmenizde yardımcı olur:

 

Büşra Akdeniz

Psikolog Büşra Akdeniz

Astrocenter'da yeni

Büşra Akdeniz
Psikolog Büşra Akdeniz

Ezgi Uygun

Psikolog Ezgi Uygun

Astrocenter'da yeni

Ezgi Uygun
Psikolog Ezgi Uygun

Berfin Yapa

Uzman Klinik Psikolog

Astrocenter'da yeni

Berfin Yapa
Uzman Klinik Psikolog

Çağda Çakır

Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı

Astrocenter'da yeni

Çağda Çakır
Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı

Bir sevdiğimizi kaybetmek, boşanma, ergenlik, ailemiz bazı dönemlerde büyük sorunlar ve krizlerle yüzleşiyor. Bu durumda, sizi dinleyebilecek, tavsiyelerde bulunabilecek ve huzur yolunu bulmanıza yardımcı olabilecek bir psikolog ile görüşmek faydalı olabilir.

Günümüzde bir psikoloğa danışmak için illa randevu alıp ofisine gitmemize gerek yok. Telefondan psikolojik danışmanlık almak, giderek daha pratik ve rahatlatıcı bir çözüm olma yolunda ilerliyor. Konuşmayı ne zaman yapmak istediğinizi belirlemeniz ve psikoloğunuzu aramanız yeterli!

Uzman psikologlarımız tüm sorunlarınızda yanınızda!

 

Neden bir psikoloğa danışılmalı?

Aile sorunlarını çözmek her zaman kolay olmayabilir ve hayat bazen işleri daha da karmaşık hale getirir. Bir aile üyesinin kaybedilmesi, ebeveynlerin boşanması, evlat edinme, asi veya şiddet içeren ergenlik vs. Bu durumda, bir psikoloğa danışmak size ve ailenize yardımcı olabilir.Aile problemlerinizi nasıl daha iyi yönetirsiniz?

Aile sorunları ile karşı karşıya kalmak, yalnız, ve çaresiz hissetmek yaygındır. Bir psikoloğu görmek, bu sorunu daha iyi yönetmek için ideal bir çözümdür. Psikiyatriste telefonla danışmak, ihtiyacınız olduğunda konuşmanın en iyi yoludur. Herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde psikoloğunuzu arayabilirsiniz.

Size özel kampanyamızla, uzman psikolog ve terapistlere ilk 10 dakikası sadece 1 €'dan konuşabilirsiniz. 10 dk sonrasında dakika başına 1.50 €'dan ücretlendirilme yapılacaktır. Danışanlarımız bu promosyonu sadece bir defa kullanabilirler. Bu promosyon, başka bir promosyonla beraber kullanılamamaktadır. Yurtiçinden arayan danışanlarımız hiçbir şekilde telefon fatura ücretine tabi tutulmazlar. Yurtdışından arayan danışanlarımız ise cep telefonu kullanmaları halinde dakikası 0,20€ ek ücrete tabi tutulurlar.

Blog


Telefondan Psikoloğun Avantajları


Seans Ücretleri


Bize Ulaşın
Hoşgeldiniz!

Size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için hesabınıza giriş yapın ve Astrocenter'ın tüm avantajlarından yararlanın.