Wengo

Uzaktan danışmanlıkta 1 numara

Aile hayatınızda sorunlar mı yaşıyorsunuz?

Aile Terapisi

Ailende sorunlar yaşıyorsun ve aradığın uyumu bulmak için ne yapacağını bilmiyor musun? Belki de, ailevi sorunlarınızı çözmek için bir psikologla görüşme ihtiyacı hissediyorsunuz fakat emin olamıyorsunuz. Bu durumda, uzman psikologlarımızın birinden randevu almanızı öneririz.

Uzman psikologlar aile problemlerinizi çözmenizde yardımcı olur:

 

Deniz Kan

Deniz Kan
Yeni
Psikolojik Danışman ve Rehber
Telefondan müsait
İlk 30 dksı 20

Büşra Akdeniz

Büşra Akdeniz
Yeni
Psikolog Büşra Akdeniz
günü 18:00 saatinde çevrim içi
İlk 30 dksı 20

Denis Era

Denis Era
% 100
pozitif yorum
Yeni
Neredeyse bir senedir denis abiyle konuşuyorum tanıyanlar bilirler fal bölü...
Çevrim dışı
İlk 30 dksı 20

Çağda Çakır

Çağda Çakır
Yeni
Uzman Klinik Psikolog, Doktor Adayı
Yarın 03:00 saatinde çevrim içi
İlk 30 dksı 20

Gülcan Uyan

Gülcan Uyan
Yeni
Psikolog Gülcan Uyan
Yarın 07:00 saatinde çevrim içi
İlk 30 dksı 20

Merve Kavak

Merve Kavak
Yeni
Uzman Psikolog
günü 17:00 saatinde çevrim içi
İlk 30 dksı 20

Berfin Yapa

Berfin Yapa
Yeni
Uzman Klinik Psikolog
günü 02:00 saatinde çevrim içi
İlk 30 dksı 20

Ezgi Uygun

Ezgi Uygun
Yeni
Psikolog Ezgi Uygun
Yarın 03:00 saatinde çevrim içi
İlk 30 dksı 20

Bir sevdiğimizi kaybetmek, boşanma, ergenlik, ailemiz bazı dönemlerde büyük sorunlar ve krizlerle yüzleşiyor. Bu durumda, sizi dinleyebilecek, tavsiyelerde bulunabilecek ve huzur yolunu bulmanıza yardımcı olabilecek bir psikolog ile görüşmek faydalı olabilir.

Günümüzde bir psikoloğa danışmak için illa randevu alıp ofisine gitmemize gerek yok. Telefondan psikolojik danışmanlık almak, giderek daha pratik ve rahatlatıcı bir çözüm olma yolunda ilerliyor. Konuşmayı ne zaman yapmak istediğinizi belirlemeniz ve psikoloğunuzu aramanız yeterli!

Uzman psikologlarımız tüm sorunlarınızda yanınızda!

 

Neden bir psikoloğa danışılmalı?

Aile sorunlarını çözmek her zaman kolay olmayabilir ve hayat bazen işleri daha da karmaşık hale getirir. Bir aile üyesinin kaybedilmesi, ebeveynlerin boşanması, evlat edinme, asi veya şiddet içeren ergenlik vs. Bu durumda, bir psikoloğa danışmak size ve ailenize yardımcı olabilir.Aile problemlerinizi nasıl daha iyi yönetirsiniz?

Aile sorunları ile karşı karşıya kalmak, yalnız, ve çaresiz hissetmek yaygındır. Bir psikoloğu görmek, bu sorunu daha iyi yönetmek için ideal bir çözümdür. Psikiyatriste telefonla danışmak, ihtiyacınız olduğunda konuşmanın en iyi yoludur. Herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde psikoloğunuzu arayabilirsiniz.

Size özel kampanyamızla, uzman psikolog ve terapistlere ilk 10 dakikası sadece 1 €'dan konuşabilirsiniz. 10 dk sonrasında dakika başına 1.50 €'dan ücretlendirilme yapılacaktır. Danışanlarımız bu promosyonu sadece bir defa kullanabilirler. Bu promosyon, başka bir promosyonla beraber kullanılamamaktadır. Yurtiçinden arayan danışanlarımız hiçbir şekilde telefon fatura ücretine tabi tutulmazlar. Yurtdışından arayan danışanlarımız ise cep telefonu kullanmaları halinde dakikası 0,20€ ek ücrete tabi tutulurlar.

Online Terapi ve Danışmanlık


Blog


Telefondan Psikoloğun Avantajları


Seans Ücretleri


Bize Ulaşın


Wengo Psikoloji2020 - MyBestPro - 1-5 rue du 8 Mai 1945 - 92110 Clichy, FRANCE